english-iconiconTR

  • construction
  • 378922670 e21e71c8ae b
  • Her birisi kendi alanında yılların deneyimine sahip yüksek nitelikli personelin yanısıra Artek aldığı tüm işleri başından sonuna getirebilecek mali güce de sahiptir. Alınan işin büyüklüğü ne olursa olsun personelimiz işi zamanında ve uygun kalitede teslim edebilmek için azami çabayı sarfederek çalışmaktadır.
insidebanner      Artek İnşaat, Taahhüt, Turizm, Tekstil, Tarım, Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1991 yılında Adana’da kurulmuş olan bir Türk firmasıdır. Güncel faal olan ofislerimiz aşağıdaki gibi listelenmiştir.  Artek Profil
  • Adana - Türkiye : Merkez Ofis
  • Bagram Hava Üssü – Afganistan : Tali Ofis
  • Kabil – Afganistan : Tali Ofis
  • Kunduz – Afganistan : Tali Ofis
  • Jalalabad – Afganistan : Tali Ofis

 

artekconsArtek İnşaat, Türk ve Birleşik Devletler Hükümetleri için Adana-İncirlik’te, Ankara-Balgat Hava Üssü’nde, Diyarbakır ve Malatya’da çok sayıda yapım işleri, mimari, elektrik ve mekanik projelerinde görev almıştır. Bunlara ek olarak Irak’ta Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri, Halliburton, AMEC ve KBR için, Afganistan’da Birleşik Devletler Ordusu, Dyncorp, AMEC, DHL, Fluor ve Mantech için çok çeşitli lokasyonlarda sayısız projeyi tamamlama başarısına imza atmıştır..

Artek, daimi olarak tüm teknik spesifikasyon ve prosedürleri takip ederek ve müşterilerinin istek ve memnuniyetini her zaman birinci öncelik olarak tutarak doğabilecek olası anlaşmazlık ve uyumsuzlukları bertaraf etmiştir. Üstün performansı, nitelikli iş gücü, iş güvenliği tedbirleri ve işine gösterdiği hassasiyet sonucunda Artek duyarlı yüklenici olarak en düşük fiyatı veren firma olmamasına rağmen tercih edilen firma olarak çok kereler ihale almıştır.

Her birisi kendi alanında yılların deneyimine sahip yüksek nitelikli personelin yanısıra Artek aldığı tüm işleri başından sonuna getirebilecek mali güce de sahiptir. Alınan işin büyüklüğü ne olursa olsun personelimiz işi zamanında ve uygun kalitede teslim edebilmek için azami çabayı sarfederek çalışmaktadır.

   mekaniktesisatMekanik Tesisat         elektrik-isleriElektrik İşleri         elektrikÇelik Yapi

   altyapiAltyapı         izolasyonİzolasyon         cevreduzenlemeÇevre Düzenleme

  Gözde Web