artek-construction   +90 322 457 55 57
+90 322 457 51 80

  • 378922670 e21e71c8ae b

  • artek isler 2 kck
  • artek construction2
  • Her birisi kendi alanında yılların deneyimine sahip yüksek nitelikli personelin yanısıra Artek aldığı tüm işleri başından sonuna getirebilecek mali güce de sahiptir. Alınan işin büyüklüğü ne olursa olsun personelimiz işi zamanında ve uygun kalitede teslim edebilmek için azami çabayı sarfederek çalışmaktadır.
insidebanner      Artek İnşaat, Taahhüt, Turizm, Tekstil, Tarım, Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1991 yılında Adana’da kurulmuş olan bir Türk firmasıdır. Güncel faal olan ofislerimiz aşağıdaki gibi listelenmiştir.  Artek Profil
  • Adana - Türkiye : Merkez Ofis
  • Bagram Hava Üssü – Afganistan : Tali Ofis
  • Kabil – Afganistan : Tali Ofis
  • Kunduz – Afganistan : Tali Ofis
  • Jalalabad – Afganistan : Tali Ofis

artekconsArtek İnşaat, Türk ve Birleşik Devletler Hükümetleri için Adana-İncirlik’te, Ankara-Balgat Hava Üssü’nde, Diyarbakır ve Malatya’da çok sayıda yapım işleri, mimari, elektrik ve mekanik projelerinde görev almıştır. Bunlara ek olarak Irak’ta Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri, Halliburton, AMEC ve KBR için, Afganistan’da Birleşik Devletler Ordusu, Dyncorp, AMEC, DHL, Fluor ve Mantech için çok çeşitli lokasyonlarda sayısız projeyi tamamlama başarısına imza atmıştır..

Artek, daimi olarak tüm teknik spesifikasyon ve prosedürleri takip ederek ve müşterilerinin istek ve memnuniyetini her zaman birinci öncelik olarak tutarak doğabilecek olası anlaşmazlık ve uyumsuzlukları bertaraf etmiştir. Üstün performansı, nitelikli iş gücü, iş güvenliği tedbirleri ve işine gösterdiği hassasiyet sonucunda Artek duyarlı yüklenici olarak en düşük fiyatı veren firma olmamasına rağmen tercih edilen firma olarak çok kereler ihale almıştır.

Her birisi kendi alanında yılların deneyimine sahip yüksek nitelikli personelin yanısıra Artek aldığı tüm işleri başından sonuna getirebilecek mali güce de sahiptir. Alınan işin büyüklüğü ne olursa olsun personelimiz işi zamanında ve uygun kalitede teslim edebilmek için azami çabayı sarfederek çalışmaktadır.

mekanik tesisatIsitma sistemi, Sogutma sistemi, Havalandirma sistemi, Temiz su (kullanim suyu) sistemi, Atik su (kanalizasyon veya pis su sistemi), Sicak su sistemi Dogalgaz,LPG, Kömür, Mazot, Yangin söndürme sistemi.

alt yapiKanalizasyon, Yagmursuyu, Içme Suyu, Dogalgaz, Yagmurlama, Yol alt yapisi, Sanat yapilari, Menfez, Istinat duvari

cevre duzenlemeÇevre düzenleme ve peysaj işleri.

elektrik isleriKuvvetli akim ve düsük akim tesisati, Trafo odasi, pano odasi ve jeneratör sistemleri, Chiller ve Funcoil bakimi.

celik yapiFabrika binasi, depo, sosyal tesis gibi çok amaçli kullanilabilen, prefabrik çelik yapilar, Çati üretimi, cephe ve çati kaplama, Çesitli çelik platform imalat ve montaji

izolasyon
Isi yalitimi, Sove, Su yalitimi, Temel perde yalitimi, Ses yalitimi

Bizden haberler


800 kişilik 2 katlı duş ve tuvalet binası yapımı. Bütün elektrik, mekanik ve altyapı ...
Detaylar
Firmamız bünyesinde yeni kurulmuş olan SolidSun Güneş Enerjisi Sistemleri,, Organize Sanayi ...
Detaylar
Artek Ltd. bundan böyle Organize Sanayi Bölgesinde bulunan yeni yerinde hizmet verecektir..
Detaylar
Prev Next