artek logo   +90 322 457 55 57
+90 322 457 51 80

  • 378922670 e21e71c8ae b

  • artek isler 2 kck
  • artek construction2
  • Her birisi kendi alanında yılların deneyimine sahip yüksek nitelikli personelin yanısıra Artek aldığı tüm işleri başından sonuna getirebilecek mali güce de sahiptir. Alınan işin büyüklüğü ne olursa olsun personelimiz işi zamanında ve uygun kalitede teslim edebilmek için azami çabayı sarfederek çalışmaktadır.
insidebanner      Artek İnşaat, Taahhüt, Turizm, Tekstil, Tarım, Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1991 yılında Adana’da kurulmuş olan bir Türk firmasıdır. Güncel faal olan ofislerimiz aşağıdaki gibi listelenmiştir.  Artek Profil
  • Adana - Türkiye : Merkez Ofis
  • Bagram Hava Üssü – Afganistan : Tali Ofis
  • Kabil – Afganistan : Tali Ofis
  • Kunduz – Afganistan : Tali Ofis
  • Jalalabad – Afganistan : Tali Ofis
  • Almata - Kazakistan : Ofis

artekconsArtek İnşaat, Türk ve Birleşik Devletler Hükümetleri için Adana-İncirlik’te, Ankara-Balgat Hava Üssü’nde, Diyarbakır ve Malatya’da çok sayıda yapım işleri, mimari, elektrik ve mekanik projelerinde görev almıştır. Bunlara ek olarak Irak’ta Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri, Halliburton, AMEC ve KBR için, Afganistan’da Birleşik Devletler Ordusu, Dyncorp, AMEC, DHL, Fluor ve Mantech için çok çeşitli lokasyonlarda sayısız projeyi tamamlama başarısına imza atmıştır..

Artek, daimi olarak tüm teknik spesifikasyon ve prosedürleri takip ederek ve müşterilerinin istek ve memnuniyetini her zaman birinci öncelik olarak tutarak doğabilecek olası anlaşmazlık ve uyumsuzlukları bertaraf etmiştir. Üstün performansı, nitelikli iş gücü, iş güvenliği tedbirleri ve işine gösterdiği hassasiyet sonucunda Artek duyarlı yüklenici olarak en düşük fiyatı veren firma olmamasına rağmen tercih edilen firma olarak çok kereler ihale almıştır.

Her birisi kendi alanında yılların deneyimine sahip yüksek nitelikli personelin yanısıra Artek aldığı tüm işleri başından sonuna getirebilecek mali güce de sahiptir. Alınan işin büyüklüğü ne olursa olsun personelimiz işi zamanında ve uygun kalitede teslim edebilmek için azami çabayı sarfederek çalışmaktadır.

mekanik tesisatIsıtma sistemi, Soğutma sistemi, Havalandırma sistemi, Temiz su (kullanım suyu) sistemi, Atık su (kanalizasyon veya pis su sistemi), Sıcak su sistemi Doğalgaz,LPG, Kömür, Mazot, Yangın söndürme sistemi.

alt yapiKanalizasyon, Yağmur suyu, İçme Suyu, Dogalgaz, Yağmurlama, Yol alt yapısı, Sanat yapıları, Menfez, İstinat duvarı.

cevre duzenlemeÇevre düzenleme ve peyzaj işleri.

elektrik isleriKuvvetli akım ve düşük akım tesisat, Trafo odası, pano odası ve jeneratör sistemleri, Chiller ve Funcoil bakımı.

celik yapiFabrika binası, depo, sosyal tesis gibi çok amaçlı kullanılabilen, prefabrik ve çelik yapılar, Çatı üretimi, cephe ve çatı kaplama, Çeşitli çelik platform imalat ve montajı.

yaltm
Isı yalıtımı, Sove, Su yalıtimı, Temel perde yalıtımı, Ses yalıtımı.

Bizden haberler


AOSB Yol Bakım ve Tamirat işlerimiz devam etmektedir.
Detaylar
SolidSun Güneş Enerjisi Sistemleri, Bir Artek Cons. markasıdır.www.solidsun.com
Detaylar
Kazakistan- Moduler Shelter Complexes ve İncirlik RPR High Voltage Lines İşlerimiz devam ediyor..
Detaylar
Prev Next